fbpixel
Kapelsesteenweg 567 - 2180 Ekeren
C

OPBRENGSTEIGENDOM MET HANDELSHUUR EN DUPLEX IN MARIABURG

location Kapelsesteenweg 567, 2180 Ekeren
bathroom

1  badkamer(s)

bedroom

2  slaapkamer(s)

surface

199 m² bew. opp.

ground surface

225 m² grondopp.

building year

Bouwjaar: 1950

price

€ 399.000

Positieve punten

  • Opbrengsteigendom
  • Handelshuurcontract
  • Instapklare duplex
  • Aparte ingang
  • Professionele keuken
  • Aangelegde tuin
  • Centrale ligging
Opbrengsteigendom met handelshuur én verhuurde duplex in Mariaburg

In Mariaburg bevindt zich deze interessante opbrengsteigendom met een verhuurde handelsruimte op het gelijkvloers en een afzonderlijk verhuurde duplexwoning op de bovenverdiepingen. Een combinatie van commercieel en residentieel vastgoed met een totale contractuele basishuur van € 2.025 per maand.

De vraagprijs van € 399.000 betreft uitsluitend het vastgoed. De uitbating en overname van broodjeszaak Babelle zijn niet inbegrepen in de verkoop. Babelle blijft als handelshuurder in het pand aanwezig.

Gelijkvloers – verhuurde handelsruimte Babelle

Broodjeszaak Babelle is reeds meer dan 15 jaar een gevestigde waarde op deze locatie. De handelsruimte is verhuurd via een handelshuurovereenkomst van 9 jaar, gestart op 01/10/2025 en lopend tot 30/09/2034. De contractuele huurprijs bedraagt € 1.025 per maand en is indexeerbaar.

Commerciële ontvangstruimte met vitrine en toonbank Twee eetruimtes met samen ca. 45 m² Keukenruimte van ca. 8 m² Afzonderlijke toiletten voor dames en heren Aangelegde tuin met kunstgras, zithoek en privacy

Eerste verdieping – verhuurde duplexwoning

De duplexwoning beschikt over een aparte inkom en is sinds 01/06/2026 verhuurd aan € 1.000 per maand + € 200 per maand voor water, gas en elektriciteit. De huurovereenkomst werd afgesloten voor één jaar en loopt tot 31/05/2027, behoudens de contractuele mogelijkheden tot verlenging of opzegging.

Inkomhal op parketvloer Lichtrijke leefruimte met grote raampartijen, eetplaats en zithoek Open keuken met gasvuur, oven, dampkap en voldoende werk- en kastruimte Aansluitingen voor wasmachine en droogkast Badkamer met inloopdouche, lavabo en modern tegelwerk

Tweede verdieping

Nachthal op laminaatvloer Master bedroom van ca. 28 m² met ingemaakte kasten Tweede slaapkamer van ca. 15 m², geschikt als slaapkamer, bureau of hobbyruimte Apart toilet met handenwasser

Interessante combinatie van twee huurinkomsten

De handelsruimte en duplexwoning vertegenwoordigen samen een contractuele basishuur van € 2.025 per maand of € 24.300 per jaar, exclusief de € 200 maandelijkse bijdrage voor de nutsvoorzieningen van de duplex. Een interessante opportuniteit voor wie op zoek is naar een opbrengsteigendom met zowel een commerciële als residentiële invulling in Mariaburg.

Interesse? Bel ons op 03 535 12 75 voor meer informatie over de huurovereenkomsten, het pand of een bezoek ter plaatse.

BEWOONBARE OPPERVLAKTE: De vermelde “bewoonbare oppervlakte” is gebaseerd op de “bruikbare vloeroppervlakte” zoals vermeld in het EPC.

Overige details

Algemene info +
Referentie nr.
7868858
Prijs
€ 399.000
Adres
Kapelsesteenweg 567, 2180 Ekeren
Staat
Goede staat
Bouwjaar
1950
Oppervlakte grond
225m²
Bewoonbare oppervlakte
199m²
Gevelbreedte
6m
Dakmateriaal
Zadeldak
Indeling / ruimtes +
Slaapkamers
2
Slaapkamer 1 opp.
20m²
Slaapkamer 2 opp.
14m²
Oppervlakte woonkamer
20m²
Badkamers
1
Aantal toiletten
3
Keuken (type)
professionele keuken
Keuken opp.
8m²
Kelder
Ja
Tuin
Ja
Energie +
EPC waarde
300kWh/m²
EPC unieke code
20251215-0003747343-res-1
Verwarming
Gas cv
Dubbele beglazing
Ja
Voorzieningen +
Elektriciteit?
Ja
Elektriciteitskeuring?
Ja, niet conform
Gas?
Ja
Water?
Ja
Stedenbouwkundig +
Stedenbouwkundige vergunning
Vergunning uitgereikt
Dagvaarding en herstelvordering
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Voorkooprecht
Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig
Verkavelingsvergunning
Geen vergunning uitgereikt
WORG
Nee
Bestuursmaatregelen in maatregelenregister
Nee
Financieel +
Prijs:
€ 399.000
Grondaandeel:
€ 399.000
Registratierechten (2%):
€ 7.980
BTW:
Niet onder BTW
Totaal (Zonder notariskosten):
€ 406.980

2% geldt enkel indien voldaan wordt aan de voorwaarden, en als dit de enige en eigen woning is.

Kevin Van Ham

Meer informatie?

Ik ben Kevin Van Ham, jouw contactpersoon voor dit pand, waarmee kan ik je helpen?

Kevin Van Ham

Meer informatie

Ik ben Kevin Van Ham, jouw contactpersoon voor dit pand, waarmee kan ik je helpen?

Contacteer ons

Antwerpen

Ontdek de buurt

Antwerpen is een wereldstad met een unieke mix van historische charme en moderne flair. Van het bruisende stadscentrum tot de rustige districten: de vastgoedmarkt is hier bijzonder veelzijdig en voortdurend in beweging.

Veelgestelde vragen

Ik doe een bod, wat nu? +

Zodra je een bod doet én de verkoper accepteert het, ben je verplicht om door te gaan met de aankoop. Het intrekken van je bod - om welke reden ook - kan resulteren in een schadevergoeding die zo’n 10% van de aankoopprijs bedraagt.

Lees meer
Hoeveel kosten betaal ik nog bovenop de aankoopprijs? +

Er komen nog heel wat kosten kijken bovenop de aankoopprijs: verzekeringen, registratierechten... Laat je goed informeren, en lees in onze kopergids waar je rekening mee moet houden.

Lees meer
Ik wil een nieuwe woning kopen, maar moet mijn oude ook nog verkopen. Help! +

Je huis of appartement verkopen is een belangrijke stap in je leven. Eén met uitdagingen, want er zijn heel wat zaken waar je extra rekening mee moet houden. Van attesten en vergunningen tot stijgende hypotheekrentes en dalende interesse van potentiële kopers. Denk je er dus aan om te verkopen? Of heb je een nieuwe woning op het oog? Met onze verkopersgids bieden we nuttige tips die jou vooruit helpen voor, tijdens en na de verkoop.

Lees meer

Ontdek al onze gelijkaardige panden

Huis te Ekeren

€ 479.000

Successiestraat 15, 2180 Ekeren
surface 153 m²
bedrooms 3  slaapkamer(s)
bathrooms 1  badkamer(s)
C

Huis te Antwerpen

€ 495.000

Bund 119, 2180 Antwerpen
surface 198 m²
bedrooms 4  slaapkamer(s)
bathrooms 1  badkamer(s)
C
Nieuw
ESSENHOUTSTRAAT 263 afbeelding 1
ESSENHOUTSTRAAT 263 afbeelding 2
ESSENHOUTSTRAAT 263 afbeelding 3
ESSENHOUTSTRAAT 263 afbeelding 4

Huis te Kapellen

€ 368.000

Essenhoutstraat 263, 2950 Kapellen
surface 112 m²
bedrooms 1  slaapkamer(s)
bathrooms 1  badkamer(s)
C
energiezuinig
JOZEF HENDRICKXSTRAAT 133 TE SCHOTEN afbeelding 1
JOZEF HENDRICKXSTRAAT 133 TE SCHOTEN afbeelding 2
JOZEF HENDRICKXSTRAAT 133 TE SCHOTEN afbeelding 3
JOZEF HENDRICKXSTRAAT 133 TE SCHOTEN afbeelding 4

Huis te Schoten

€ 485.000

Jozef Hendrickxstraat 133, 2900 Schoten
surface 244 m²
bedrooms 3  slaapkamer(s)
bathrooms 1  badkamer(s)
B
Coming soon
GEZINSWONING MET TUIN afbeelding 1

Huis te Schoten

Prijs op aanvraag

Adres op aanvraag
Nieuw
Binnenpad 9 - 2940 Stabroek afbeelding 1
Binnenpad 9 - 2940 Stabroek afbeelding 2
Binnenpad 9 - 2940 Stabroek afbeelding 3
Binnenpad 9 - 2940 Stabroek afbeelding 4

Huis te Stabroek

€ 495.000

Binnenpad 9, 2940 Stabroek
surface 212 m²
bedrooms 5  slaapkamer(s)
bathrooms 3  badkamer(s)
C

Verkoop uw eigen woning met Immo Point

Overweegt u om uw woning te verkopen?

Gratis schatting van uw woning
verkoop

Om deze functie te gebruiken dient u ingelogd te zijn.

Login / maak een account aan