fbpixel
OUD-TURNHOUT Steenweg op Mol 61
B

Instapklare woning met 4slpk, garage en tuin - perceel 763m²

location Steenweg op Mol 61, 2360 Oud-Turnhout
bathroom

1  badkamer(s)

bedroom

3  slaapkamer(s)

ground surface

763 m² grondopp.

building year

Bouwjaar: 1996

price

€ 389.000

Positieve punten

  • Centrale ligging nabij de dorpskern
  • Verzorgde en goed onderhouden woning
  • 4 volwaardige slaapkamers
  • Inpandige garage
  • Onderhoudsvriendelijke tuin
  • Instapklaar karakter
  • EPC label B
  • Dubbele beglazing
  • Houten schrijnwerk
  • Zonnepanelen
  • Vergunde blokhut van 40m²

Net onderhouden gezinswoning met 4 slaapkamers, inpandige garage en tuin met vergunde blokhut, op een centrale ligging in Oud-Turnhout

INDELING

Gelijkvloers

De inkomhal geeft enerzijds toegang tot de keuken (14m²) en anderzijds tot de aangename, lichtrijke leefruimte (30m²), waar men geniet van een mooi zicht op de tuin.

Vooraan in de woning bevindt zich de inpandige garage (15,5m²) met sectionale poort.
De garage staat in verbinding met de inkomhal en sluit achteraan aan op de praktische wasplaats (7m²).

Vanuit de wasplaats is de tuin bereikbaar, waar een overdekt terras zorgt voor een gezellige buitenruimte.

De tuin is aangelegd met diverse struiken en sierplanten, wat zorgt voor een groene buitenbeleving. Achteraan bevindt zich een houten bijgebouw, maar dit is veel meer dan een standaard tuinhuis: het gaat om een vergunde blokhut van maar liefst 40m². Deze is knus ingericht en voorzien van een houtkachel, keuken, slaapkamer en badkamer. Een mooie extra troef voor wie graag extra ruimte heeft voor hobby, logees of ontspanning.

Verdieping

Op de eerste verdieping bevinden zich 3 slaapkamers (14m² - 13m² - 11,5m²), een kleine berging (3m²) en de badkamer (9m²), uitgerust met een bad, douche, toilet en wastafel.

Zolder

De zolderverdieping biedt plaats aan een 4de ruime slaapkamer (23,5m²).
Daarnaast is er nog een praktische zolderberging (25m²).

BIJZONDERHEDEN

EPC label B

Dubbele beglazing

Houten schrijnwerk

Zonnepanelen

Vergunde blokhut van 40m²

POSITIEVE ASPECTEN

Centrale ligging nabij de dorpskern

Verzorgde en goed onderhouden woning

4 volwaardige slaapkamers

Inpandige garage

Onderhoudsvriendelijke tuin

Instapklaar karakter

Overige details

Algemene info +
Referentie nr.
7690169
Prijs
€ 389.000
Adres
Steenweg op Mol 61, 2360 Oud-Turnhout
Beschikbaar
Vanaf akte
Staat
Goede staat
Bouwjaar
1996
Oppervlakte grond
763m²
Kadastraal inkomen
964
Indeling / ruimtes +
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Terras
Ja
Garages
1
Parking
Ja
Aantal Parkings (buiten)
1
Aantal Parkings (binnen)
1
Tuin
Ja
Energie +
EPC waarde
117kWh/m²
EPC unieke code
3851321-res-1
Dagvaarding en herstelvordering
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Voorkooprecht
Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig
Verkavelingsvergunning
Geen vergunning uitgereikt
WORG
Nee
Bestuursmaatregelen in maatregelenregister
Nee
Financieel +
Prijs:
€ 389.000
Grondaandeel:
€ 389.000
Registratierechten (2%):
€ 7.780
BTW:
Niet onder BTW
Totaal (Zonder notariskosten):
€ 396.780

2% geldt enkel indien voldaan wordt aan de voorwaarden, en als dit de enige en eigen woning is.

Sophie Van Aelten

Meer informatie?

Ik ben Sophie Van Aelten, jouw contactpersoon voor dit pand, waarmee kan ik je helpen?

Sophie Van Aelten

Meer informatie

Contacteer ons

Veelgestelde vragen

Ik doe een bod, wat nu? +

Zodra je een bod doet én de verkoper accepteert het, ben je verplicht om door te gaan met de aankoop. Het intrekken van je bod - om welke reden ook - kan resulteren in een schadevergoeding die zo’n 10% van de aankoopprijs bedraagt.

Lees meer
Hoeveel kosten betaal ik nog bovenop de aankoopprijs? +

Er komen nog heel wat kosten kijken bovenop de aankoopprijs: verzekeringen, registratierechten... Laat je goed informeren, en lees in onze kopergids waar je rekening mee moet houden.

Lees meer
Ik wil een nieuwe woning kopen, maar moet mijn oude ook nog verkopen. Help! +

Je huis of appartement verkopen is een belangrijke stap in je leven. Eén met uitdagingen, want er zijn heel wat zaken waar je extra rekening mee moet houden. Van attesten en vergunningen tot stijgende hypotheekrentes en dalende interesse van potentiële kopers. Denk je er dus aan om te verkopen? Of heb je een nieuwe woning op het oog? Met onze verkopersgids bieden we nuttige tips die jou vooruit helpen voor, tijdens en na de verkoop.

Lees meer

Ontdek al onze gelijkaardige panden

Hoeve te Kasterlee

€ 520.000