
24 VILLAS GELEGEN IN EEN VERHEVEN POSITIE AAN EEN GOLF RESORT (SANTA CLARA/MARBELLA)
De villa's hebben een prachtig uitzicht op de golfbaan en de zee. Ze zijn ruim en bieden een royale bouwoppervlakte van 250m² plus terrassen.
Deze villa's zijn een creatie van Gonzalez & Jacobson wiens aandacht voor detail en passie voor design wordt gedemonstreerd in dit bijzondere en zeer speciale project.
Elke villa is zorgvuldig ontworpen met behulp van de beste materialen en kwaliteiten, zoutwaterzwembaden, prachtige aangelegde tuinen en elke villa is gepositioneerd om het uitzicht en de privacy van de naburige villa's te maximaliseren.
U hebt de keuze tussen villa's met 3 of 4 slaapkamers.
Prijzen vanaf € 1.200.000 tot € 1.400.000 (+kosten).
Immo Point Verhoeven - Merksplas
verhoeven@immopoint.beOp zoek naar uw nieuwe droomwoning, maar uw oude woning nog niet verkocht? Vraag hier een gratis waardebepaling die eerstdaags kan worden uitgevoerd door één van onze experten.