Aan de kerk van Loenhout deze voormalige apothekers woning.
De woning is de afgelopen jaren verhuurd en verdiend een grondige renovatie.
De woning is perfect gelegen direct in het centrum van Loenhout met de belangrijkste voorzieningen en het openbaar vervoer op wandelafstand. Ook de afstand naar de autostrade en het treinstation zijn een pré. De woning is gelegen op een diep perceel.
Gelijktijdig met deze woning worden ook de woningen in het naastliggende gebouw op nummer 3 en 4 aangeboden waardoor er interessante ontwikkelmogelijkheden ontstaan.
De vermelde “bewoonbare oppervlakte” is gebaseerd op de “bruikbare vloeroppervlakte” zoals vermeld in het EPC.
RENOVATIEPLICHT
Gebouwen met een energielabel “E” of “F” zijn verplicht binnen de 5 jaar energetisch gerenoveerd te worden en dit zodanig dat ze minstens over een energielabel “D” beschikken. Bij dit pand is de renovatieplicht van toepassing.
3% geldt enkel indien voldaan wordt aan de voorwaarden, en als dit de enige en eigen woning is
Bredabaan 391
2990 Wuustwezel
Op zoek naar uw nieuwe droomwoning, maar uw oude woning nog niet verkocht? Vraag hier een gratis waardebepaling die eerstdaags kan worden uitgevoerd door één van onze experten.