Immopoint uw vastgoedmakelaar met kantoren te Schilde en Wuustwezel
login

login


Een nieuw account maken
Gebruikersnaam of wachtwoord vergeten
Kantoor Schilde

Kantoor Schilde

Turnhoutsebaan 75 - 2970 Schilde

Terug naar contact

Algemene informatie

Kantoor Schilde

Kantoor Schilde

Turnhoutsebaan 75
2970 Schilde

Alle dagen doorlopend open:
ma.-vrij. 09:00-18:00u
zat. 10:00-16:00u

Team


Luc Missotten

Verkoop en inkoop

03 383 50 60

luc@immopoint.be

Ingrid Foscez

Gedelegeerd Bestuurder

Verkoop en inkoop

BIV NR.: 501433

0475 41 27 74

ingrid@immopoint.be

Caroline Breugelmans

Bestuurder

Verkoop en inkoop

BIV NR.: 505983

0497 42 16 54

caroline@immopoint.be

Yves Deckers

Sales Manager

Verkoop en inkoop

0478 07 00 12

yves@immopoint.be

Stig Daems

Sales Manager

Verkoop en verhuur

0479 84 27 88

stig@immopoint.be

Tara De Bruyn

Sales Manager

Verkoop en Inkoop

0486 14 50 14

tara@immopoint.be

Sandra Van Rode

Office Manager

03 383 50 60

sandra@immopoint.be

Kristoff Zierfuss

Sales Manager

Verkoop en Verhuur

0472 06 59 04

kristoff@immopoint.be

Werner Viaene

NETWERK PARTNER MANAGER

0489 11 41 58

werner@immopoint.be

Caroline Missotten

Office Manager

03 383 50 60

schilde@immopoint.be


BIV NR Ingrid Foscez - Missotten: 501 433 
BIV NR Caroline Breugelmans: 505 983 

Polis BIV – Maatschappij AXA BELGIUM
Polis Beroepsaansprakelijkheid : 730390160

Ondernemingsnummer:
BTW-BE 0457.263.938

Derdenrekening:
IBAN BE76 3630 1057 8595
BIC BBRUBEBB

 

BIV-erkend vastgoedmakelaar-bemiddelaar onderworpen aan de Toezichthoudende autoriteit:
Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars,
Luxemburgstraat 16B te 1000 Brussel
Onderworpen aan de deontologische code BIV

Lid van de Confederatie voor Immobiliënberoepen
De van toepassing zijnde corporatieve beroepsregels CIB vindt U onder CIB.be

Om deze functie te gebruiken dient u ingelogd te zijn.

Login
Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken. Lees meerVerder gaan