Immopoint uw vastgoedmakelaar met kantoren te Schilde en Wuustwezel
login

login


Een nieuw account maken
Gebruikersnaam of wachtwoord vergeten
Hannes Vastgoed te Lier

Hannes Vastgoed te Lier

Mechelsesteenweg 204a - 2500 Lier

Terug naar contact

Algemene informatie

Hannes Vastgoed te Lier

Hannes Vastgoed te Lier

Mechelsesteenweg 204a
2500 Lier

Alle dagen doorlopend open:

Maandag tot vrijdag : 10u00 tot 18u00
Zaterdag : op afspraak

Buiten deze tijden bent u uiteraard altijd op afspraak welkom

Team


Ludo Hannes

BIV NR.: 201180

0475 49 43 24

ludo@immopoint.be

Inge Hannes

BIV NR.: 504891

0473 85 63 61

inge@immopoint.be

Leen Van den Bulck

0493 54 76 01

leen@immopoint.be

Carine Hanson

0470 48 34 61

carine@immopoint.be

Kassandra Laseure

0470 87 12 47

kassandra@immopoint.be

Nic Vermaeren

0498 10 62 12

nic@immopoint.be

Nicolas Rombaut

0485 53 72 42

nicolas@immopoint.be

Manu Van Hout

03 455 23 70

manu@immopoint.be


BIV nummer Inge Hannes 504891
BIV nummer Ludo Hannes 201180

Polis BIV – Maatschappij AXA BELGIUM
Polis Beroepsaansprakelijkheid : 730390160

ondernemingsnummer BE 0881 713 469

BIV-erkend vastgoedmakelaar-bemiddelaar onderworpen aan de Toezichthoudende autoriteit:
Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars,
Luxemburgstraat 16B te 1000 Brussel
Onderworpen aan de deontologische code BIV

Lid van de Confederatie voor Immobiliënberoepen
De van toepassing zijnde corporatieve beroepsregels CIB vindt U onder CIB.be

Om deze functie te gebruiken dient u ingelogd te zijn.

Login
Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken. Lees meerVerder gaan