fbpixel

Ons team te Merksplas staat u graag te woord.

Bel ons

014 63 50 52

Adres

Kerkplein 2/1
2330 Merksplas

svg icon arrow down Google maps
svg icon arrow downWaze

Openingsuren

ma.-vrij. 09:00u – 12:30u en 14:00u – 17:00u
of op afspraak.

Immo Point Verhoeven - Merksplas

Ontmoet ons team te Merksplas

Frank Verhoeven

Frank Verhoeven

Zaakvoerder – Verzekeringen – Beleggingen – Immobiliën – Bank

BIV NR.: 200745

frank@immopoint.be
0475 75 65 50
Stef Lenaerts

Stef Lenaerts

Verantwoordelijke Verkoop en Verhuur


stef@immopoint.be
014 63 50 52
Edgard Van Giel

Edgard Van Giel

Verantwoordelijke verhuur


ed@immopoint.be
014 63 50 52
Anne Ruts

Anne Ruts

Meewerkende echtgenote – Verantwoordelijke boekhouding-, bank- en verzekeringsadministratie


anne@immopoint.be
014 63 50 52
Annick Maes

Annick Maes

Verantwoordelijke verzekeringen, bank, ongevallen en schade


annick@kantoorverhoeven.be
014 63 50 52
Jonas Verhoeven

Jonas Verhoeven

Zaakvoerder

BIV NR.: 509943

jonas@immopoint.be
014 63 50 52
Jef Verheyen

Jef Verheyen

Verantwoordelijke verhuur


jef@immopoint.be
014 63 50 52

Vul dit formulier in en wij nemen contact met u op.


image
image