fbpixel

Ons team te Schilde staat u graag te woord.

Bel ons

03 383 50 60

Adres

Turnhoutsebaan 75
2970 Schilde

svg icon arrow down Google maps
svg icon arrow downWaze

Openingsuren

ma.-vrij. 09:00-17:30u
zat. 10:00-12:00u

of op afspraak

Immo Point Vastgoed

Ontmoet ons team te Immo Point Vastgoed

Caroline Breugelmans

Caroline Breugelmans

Bestuurder

BIV NR.: 505983

caroline@immopoint.be
03 383 50 60
Kristoff Zierfuss

Kristoff Zierfuss

Vastgoedadviseur


kristoff@immopoint.be
0472 35 00 38
Edith Gorré

Edith Gorré

Vastgoedadviseur


edith@immopoint.be
0472 06 59 04
Lauren Eyskens

Lauren Eyskens

VASTGOEDADVISEUR


lauren@immopoint.be
0478 07 00 12
Tara De Bruyn

Tara De Bruyn

Office Manager


tara@immopoint.be
03 383 50 60
Isabelle De Weerdt

Isabelle De Weerdt

Office Manager


isabelle.dw@immopoint.be
03 383 50 60
Caroline Missotten

Caroline Missotten

Office Manager


schilde@immopoint.be
03 383 50 60
Emilie Van Steenbergen

Emilie Van Steenbergen

BIV STAGIAIRE VASTGOEDMAKELAAR-BEMIDDELAAR

BIV NR.: 517069

emilie@immopoint.be
0472 84 15 50

Vul dit formulier in en wij nemen contact met u op.


image
image