fbpixel

Ons team te Mortsel staat u graag te woord.

Bel ons

03 443 21 15

Adres

Liersesteenweg 2
2640 Mortsel

svg icon arrow down Google maps
svg icon arrow downWaze

Openingsuren

ma. 09:00-12:30u en 13:00-17:30u
di. 09:00-12:30u en 13:00-17:30u
wo. 09:00-12:30u en 13:00-17:30u
do. 09:00-12:30u en 13:00-17:30u
vr. 09:00-12:30u en 13:00-15:30u
za. op afspraak

Na de kantooruren werken wij op afspraak.

Immo Point Vastgoed - Mortsel

Ontmoet ons team te Mortsel

Karin Leys

Karin Leys

Office Manager


karin@immopoint.be
03 443 21 15
Emma Crop

Emma Crop

Office Manager


emma@immopoint.be
03 443 21 15
Kurt Scheers

Kurt Scheers

Vastgoedmakelaar - bemiddelaar

BIV NR.: 509572

kurt@immopoint.be
0472 32 01 15
Ingrid Foscez

Ingrid Foscez

Gedelegeerd Bestuurder

BIV NR.: 501433

info@immopoint.be
03 443 21 15
Caroline Breugelmans

Caroline Breugelmans

Bestuurder

BIV NR.: 505983

caroline@immopoint.be
03 443 21 15
Yolande De Keersmaeker

Yolande De Keersmaeker

Office Manager


yolande@immopoint.be
03 443 21 15
Misha Vangorp

Misha Vangorp

Vastgoedadviseur


misha@immopoint.be
0486 71 43 97

Vul dit formulier in en wij nemen contact met u op.


image
image