fbpixel
image

Ons team te Schilde staat u graag te woord.

Bel ons

03 383 50 60

Adres

Turnhoutsebaan 75
2970 Schilde

svg icon arrow down Google maps
svg icon arrow downWaze

Openingsuren

ma.-vrij. 09:00-17:30u
zat. 10:00-12:00u

of op afspraak

Immo Point Vastgoed - Schilde

Ontmoet ons team te Schilde

Caroline Breugelmans

Caroline Breugelmans

Bestuurder

BIV NR.: 505983

caroline@immopoint.be
03 383 50 60
Tara De Bruyn

Tara De Bruyn

Office Manager


tara@immopoint.be
03 383 50 60
Johan Warmenbol

Johan Warmenbol

Sales Manager


johan@immopoint.be
0478 070 012
Edith Gorré

Edith Gorré

Sales Manager


edith@immopoint.be
0472 06 59 04
Isabelle De Weerdt

Isabelle De Weerdt

Office Manager


isabelle.dw@immopoint.be
03 383 50 60
Caroline Missotten

Caroline Missotten

Office Manager


schilde@immopoint.be
03 383 50 60
Werner Viaene

Werner Viaene

Network Partner Manager


werner@immopoint.be
0489 11 41 58

Vul dit formulier in en wij nemen contact met u op.


image