image

Ons team te Immo Point Schilde staat u graag te woord.

Bel ons

03 383 50 60

Adres

Turnhoutsebaan 75
2970 Schilde

svg icon arrow down Google maps

Openingsuren

ma.-vrij. 09:00-17:30u
zat. 10:00-16:00u

of op afspraak

Immo Point Schilde

Ontmoet ons team te Immo Point Schilde

Ingrid Foscez

Ingrid Foscez

Gedelegeerd Bestuurder

BIV NR.: 501433


ingrid@immopoint.be
0475 41 27 74
Caroline Breugelmans

Caroline Breugelmans

Bestuurder

BIV NR.: 505983


caroline@immopoint.be
0497 42 16 54
Tara De Bruyn

Tara De Bruyn

Office Manager


tara@immopoint.be
03 383 50 60
Kristoff Zierfuss

Kristoff Zierfuss

Sales Manager


kristoff@immopoint.be
0472 06 59 04
Caroline Missotten

Caroline Missotten

Office Manager


schilde@immopoint.be
03 383 50 60
Werner Viaene

Werner Viaene

Network Partner Manager


werner@immopoint.be
0489 11 41 58

Vul dit formulier in en wij nemen contact met u op.


Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken.

Meer weten Verder gaan