image

Ons team te Immo Point Schilde staat u graag te woord.

Bel ons

03 383 50 60

Adres

Turnhoutsebaan 75
2970 Schilde

svg icon arrow down Google maps

Openingsuren

ma.-vrij. 09:00-18:00u
zat. 10:00-16:00u

Immo Point Schilde

Ontmoet ons team te Immo Point Schilde

Caroline Breugelmans

Caroline Breugelmans

Bestuurder

BIV NR.: 505983


caroline@immopoint.be
0497 42 16 54
Ingrid Foscez

Ingrid Foscez

Gedelegeerd Bestuurder

BIV NR.: 501433


ingrid@immopoint.be
0475 41 27 74
Caroline Breugelmans

Caroline Breugelmans

Bestuurder

BIV NR.: 505983


caroline@immopoint.be
0497 42 16 54
Yves Deckers

Yves Deckers

Sales Manager


yves@immopoint.be
0478 07 00 12
Kristoff Zierfuss

Kristoff Zierfuss

Sales Manager


kristoff@immopoint.be
0472 06 59 04
Tara De Bruyn

Tara De Bruyn

Sales Manager


tara@immopoint.be
0486 14 50 14
Sandra Van Rode

Sandra Van Rode

Office Manager


sandra@immopoint.be
03 383 50 60
Werner Viaene

Werner Viaene

Network Partner Manager


werner@immopoint.be
0489 11 41 58
Caroline Missotten

Caroline Missotten

Office Manager


schilde@immopoint.be
03 383 50 60

Vul dit formulier in en wij nemen contact met u op.


Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken.

Meer weten Verder gaan