image

Ons team te Immo Point Noordrand staat u graag te woord.

Bel ons

03 535 12 75

Adres

Vrijwilligerslei 1
2930 BRASSCHAAT

svg icon arrow down Google maps

Openingsuren

enkel op afspraak

Immo Point Noordrand

Ontmoet ons team te Immo Point Noordrand

Dirk Lahuis

Dirk Lahuis

Bestuurder

BIV NR.: 510096


dirk@immopoint.be
0468 23 74 58
Jan Vandaele

Jan Vandaele

Bestuurder

BIV NR.: 505283


jan@immopoint.be
0497 97 42 23
Sofie Leysen

Sofie Leysen

Office Manager


schoten@immopoint.be
03 535 12 75
Isabelle Gonzales

Isabelle Gonzales

Office Manager


isabelle@immopoint.be
03 535 12 75
Joilita Dingemans

Joilita Dingemans

Verkoop & Verhuur

BIV NR.: 507744


joilita@immopoint.be
0472 96 51 04
Jolien Coens

Jolien Coens

Verkoop & Verhuur


jolien@immopoint.be
03 535 12 75
Chris Andriessen

Chris Andriessen

Vastgoedadviseur


chris@immopoint.be
0484 68 16 06

Vul dit formulier in en wij nemen contact met u op.


Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken.

Meer weten Verder gaan