fbpixel

Ons team te Westerlo staat u graag te woord.

E-mail ons

kempen@immopoint.be

Bel ons

014 73 51 34

Adres

Meulemanslaan 8
2260 Westerlo

svg icon arrow down Google maps
svg icon arrow downWaze

BIV NR.: 509664

Openingsuren

ma.-vrij. 09:30-12:00 en 13:30-17:00

Buiten de kantooruren werken wij op afspraak

Immo Point Kempen - Westerlo

Ontmoet ons team te Westerlo

Sophie Van Aelten

Sophie Van Aelten

Vastgoedmakelaar - bemiddelaar

BIV NR.: 509664

sophie@immopoint.be
0477 47 94 94
Katleen Herrijgers

Katleen Herrijgers


katleen@immopoint.be
0480 60 16 01
Anthony Van Roey

Anthony Van Roey

Vastgoedmakelaar - bemiddelaar

BIV NR.: 511929

anthony@immopoint.be
0478 26 14 63
Stefanie Hulselmans

Stefanie Hulselmans


stefanie@immopoint.be
0474 85 94 80
Bob Peeters

Bob Peeters

Vastgoedmakelaar - bemiddelaar

BIV NR.: 515140

bob@immopoint.be
0475 97 53 89
Berend Bokhorst

Berend Bokhorst

Vastgoedmakelaar - bemiddelaar

BIV NR.: 505 269

berend@immopoint.be
0475 93 54 52

Vul dit formulier in en wij nemen contact met u op.


image
image