image

Ons team te Immo Point Kempen Westerlo staat u graag te woord.

E-mail ons

kempen@immopoint.be

Bel ons

(0)14 73 51 34

Adres

Meulemanslaan 8
2260 WESTERLO

svg icon arrow down Google maps

Openingsuren

Maandag: 10u00 - 12u00 en namiddag op afspraak Dinsdag: voormiddag op afspraak en 13u00 - 17u00 Woensdag: 10u00 tot 12u00 en namiddag op afspraak Donderdag: voormiddag op afspraak en 13u00 - 17u30 Vrijdag en zaterdag: op afspraak

Immo Point Kempen Westerlo

Ontmoet ons team te Immo Point Kempen Westerlo

Sophie Van Aelten

Sophie Van Aelten

BIV NR.: 509664


sophie@immopoint.be
0477 47 94 94
Anthony Van Roey

Anthony Van Roey

BIV NR.: 511929


anthony@immopoint.be
0478 26 14 63
Katleen Herrijgers

Katleen Herrijgers

BIV NR.: 513120


katleen@immopoint.be
0495 270 265
Annick Verwaest

Annick Verwaest

BIV NR.: 514084


annick@immopoint.be
0478 46 67 96
Berend Bokhorst

Berend Bokhorst

BIV NR.: 505 269


berend@immopoint.be
0475 93 54 52

Vul dit formulier in en wij nemen contact met u op.


image
Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken.

Meer weten Verder gaan