fbpixel

Ons team te Kasterlee staat u graag te woord.

E-mail ons

kempen@immopoint.be

Bel ons

014 41 61 00

Adres

Retiesebaan 3
2460 Kasterlee

svg icon arrow down Google maps
svg icon arrow downWaze

BIV NR.: 509664

Openingsuren

ma.-vrij. 09:30-12:00 en 13:30-17:00

Buiten de kantooruren werken wij op afspraak

Immo Point Kempen - Kasterlee

Ontmoet ons team te Kasterlee

Sophie Van Aelten

Sophie Van Aelten

Vastgoedmakelaar - bemiddelaar

BIV NR.: 509664

sophie@immopoint.be
0477 47 94 94
Ronny Rogiers

Ronny Rogiers

VASTGOEDEXPERT - ERKEND SCHATTER


ronny@immopoint.be
0474 50 99 05
Katleen Herrijgers

Katleen Herrijgers

Vastgoedexpert - master in de rechten


katleen@immopoint.be
0480 60 16 01
Anthony Van Roey

Anthony Van Roey

Vastgoedmakelaar - bemiddelaar

BIV NR.: 511929

anthony@immopoint.be
0478 26 14 63
Steffi Berghmans

Steffi Berghmans

VASTGOEDEXPERT


steffi@immopoint.be
0465 04 30 43
Karin Verheyden

Karin Verheyden

Vastgoedexpert


karin.verheyden@immopoint.be
0474 89 06 90
Bob Peeters

Bob Peeters

Vastgoedmakelaar - bemiddelaar

BIV NR.: 515140

bob@immopoint.be
0475 97 53 89

Vul dit formulier in en wij nemen contact met u op.


image
image