fbpixel

Ons team te Kasterlee staat u graag te woord.

E-mail ons

kempen@immopoint.be

Bel ons

014 41 61 00

Adres

Retiesebaan 3
2460 Kasterlee

svg icon arrow down Google maps
svg icon arrow downWaze

BIV NR.: 509664

Openingsuren

ma.-vrij. 09:30-12:00 en 13:30-17:00

Buiten de kantooruren werken wij op afspraak

Deelnemer Open Kantoren Dag 11/02/2023
zat. 10:00-16:00u

Immo Point Kempen

Ontmoet ons team te Immo Point Kempen

Sophie Van Aelten

Sophie Van Aelten

Vastgoedmakelaar - bemiddelaar // bestuurder

BIV NR.: 509664

sophie@immopoint.be
0477 47 94 94
Ronny Rogiers

Ronny Rogiers

VASTGOEDEXPERT - ERKEND SCHATTER // bestuurder


ronny@immopoint.be
0474 50 99 05
Katleen Herrijgers

Katleen Herrijgers

Vastgoedexpert - master in de rechten


katleen@immopoint.be
0480 60 16 01
Steffi Berghmans

Steffi Berghmans

Vastgoedexpert


steffi@immopoint.be
0465 04 30 43
Tania Stouthuysen

Tania Stouthuysen

VASTGOEDMAKELAAR – BEMIDDELAAR

BIV NR.: 511244

tania@immopoint.be
0468 50 64 63
Dorien De Meyer

Dorien De Meyer

VASTGOEDMAKELAAR - BEMIDDELAAR

BIV NR.: 517160

dorien@immopoint.be
0471 41 61 98
Anthony Van Roey

Anthony Van Roey

Vastgoedmakelaar - bemiddelaar

BIV NR.: 511929

anthony@immopoint.be
0478 26 14 63
Karin Verheyden

Karin Verheyden

Vastgoedexpert


karin.verheyden@immopoint.be
0465 04 40 44
Ivo Pelgrims

Ivo Pelgrims

Vastgoedmakelaar - bemiddelaar

BIV NR.: 516 408

ivo@immopoint.be
0492 47 01 48

Vul dit formulier in en wij nemen contact met u op.


image
image