image

Ons team te Immo Point Kempen staat u graag te woord.

E-mail ons

kempen@immopoint.be

Bel ons

014 41 61 00

Adres

Retiesebaan 3
2460 Kasterlee

svg icon arrow down Google maps

Openingsuren

ma.-vrij. 09:30-12:00 en 13:30-17:00
za. 09:30-13:00

op afspraak

Immo Point Kempen

Ontmoet ons team te Immo Point Kempen

Sophie Van Aelten

Sophie Van Aelten

BIV NR.: 509664


sophie@immopoint.be
0477 47 94 94
Anthony Van Roey

Anthony Van Roey

BIV NR.: 511929


anthony@immopoint.be
0478 26 14 63
Katleen Herrijgers

Katleen Herrijgers

BIV NR.: 513120


katleen@immopoint.be
0495 270 265
Annick Verwaest

Annick Verwaest

BIV NR.: 514084


annick@immopoint.be
0478 46 67 96
Berend Bokhorst

Berend Bokhorst

BIV NR.: 505 269


berend@immopoint.be
0475 93 54 52

Vul dit formulier in en wij nemen contact met u op.


image
Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken.

Meer weten Verder gaan