fbpixel
BREDABAAN 503A - 2990 WUUSTWEZEL
B

GELIJKVLOERS HANDELPAND OP TOPLOCATIE

location Bredabaan 503A, 2990 Wuustwezel
surface

62 m² bew. opp.

price

€ 1.100

Bent u op zoek naar de perfecte uitvalsbasis voor uw zaak? Dit aantrekkelijke, gelijkvloerse handelspand bevindt zich op een absolute toplocatie aan de Bredabaan 503 in Wuustwezel. Dankzij de ligging op deze drukke verbindingsweg geniet uw onderneming dagelijks van een enorme visibiliteit en een hoge passagegraad. Het pand is onmiddellijk beschikbaar, waardoor u direct van start kan gaan met uw zakelijke plannen.

Het handelspand beschikt over een praktische en overzichtelijke oppervlakte van 62m². Bij het binnenkomen betreedt u onmiddellijk één grote, open handelsruimte. Achteraan in het pand bevindt zich een afzonderlijke, uitgeruste kitchenette en een apart toilet. Deze overzichtelijke indeling maakt de ruimte uiterst veelzijdig en perfect geschikt voor uiteenlopende doeleinden, zoals een kantoor, praktijkruimte of boetiek.

De vlotte bereikbaarheid is een grote troef voor zowel u als uw cliënteel. Klanten en medewerkers kunnen het pand eenvoudig bereiken met de wagen of het openbaar vervoer. Bovendien is er steeds voldoende parkeergelegenheid te vinden in de directe omgeving, wat een zorgeloze ontvangst van uw bezoekers garandeert.

Overige details

Algemene info +
Referentie nr.
7593582
Prijs
€ 1.100
Adres
Bredabaan 503A, 2990 Wuustwezel
Beschikbaar
In onderling overleg
Beschikbaar (datum)
01-04-2026
Bewoonbare oppervlakte
62m²
Indeling / ruimtes +
Energie +
EPC waarde
In aanvraag
EPC unieke code
20250909-0003682212-knr-1
Voorzieningen +
Elektriciteit?
Ja
Water?
Ja
Stedenbouwkundig +
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding en herstelvordering
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Geen vergunning uitgereikt
WORG
Nee
Bestuursmaatregelen in maatregelenregister
Nee
Financieel +
Prijs:
€ 1.100
Dirk Lahuis

Meer informatie?

Ik ben Dirk Lahuis, jouw contactpersoon voor dit pand, waarmee kan ik je helpen?

Dirk Lahuis

Meer informatie

Ik ben Dirk Lahuis, jouw contactpersoon voor dit pand, waarmee kan ik je helpen?

Contacteer ons

Wuustwezel

Ontdek de buurt

Wuustwezel, een groene oase in de Noorderkempen waar rust en gemoedelijkheid hand in hand gaan. De gemeente Wuustwezel bestaat uit de deelgemeenten Wuustwezel, Loenhout en Gooreind.

Veelgestelde vragen

Mag de verhuurder de huur zomaar opslaan? +

Kort gezegd, neen. De huurprijs die wordt vastgelegd in het huurcontract is de huurprijs die blijft gelden gedurende de volledige looptijd van het contract. Je huurder heeft wel het recht om (bij een huurcontract van negen jaar) na elke periode van drie jaar de huur te herbekijken. Dit moet wel altijd in onderling overleg met jou gebeuren. De verhuurder moet ook kunnen aantonen dat de huurverhoging verantwoord is - bijvoorbeeld na een grote energetische aanpassing. Ben je niet akkoord en wil je in het pand blijven wonen? Dan moet de vrederechter uitsluitsel brengen.

Lees meer
Hoe kan ik mij voor een pand kandidaat stellen? +

Online kan je via onze site jouw kandidatuur indienen. In dit huurdersprofiel zit reeds allerhande belangrijke informatie om jouw kandidatuur kracht bij te zetten. Door deze informatie via je huurdersprofiel te verzenden, kunnen wij jouw kandidatuur meteen voorstellen aan de eigenaar van het huurpand.

Ontdek al onze gelijkaardige panden

Individuele Handelszaak te Wuustwezel

€ 1.150

location Bredabaan 443, 2990 Wuustwezel
surface 83 m²
F

Verkoop uw eigen woning met Immo Point

Overweegt u om uw woning te verkopen?

Gratis schatting van uw woning
verkoop

Om deze functie te gebruiken dient u ingelogd te zijn.

Login / maak een account aan